• Destek : 0(312) 473 40 83

Forte Teknoloji, uzman danışmanlık kadrosuyla bilgi teknolojileri alt yapı projelerinde analiz, tasarım, uygulama ve geliştirme alanlarında bu hizmeti sunmaktadır.

Danışmanlık & Dış Kaynak Kullanımı

İşletmelerin gittikçe artan ölçüde, sadece kendi sahip oldukları yetenek ve becerileri esas alan işleri yapmak istemeleri; bunun dışında kalan işleri organizasyon dışındaki başka işletmelerden almak eğilimi yaygın bir "outsourcing" veya "dış kaynak kullanımı" uygulamasını ortaya çıkarmıştır.

İşletmeler kendilerine rekabet avantajı sağlayan işlerin dışındaki tüm işleri başka işletmelere yaptırmak suretiyle, kaynak tasarrufu yapmakta, yapı olarak küçülmekte, daha yalın hale gelmekte ve ana faaliyet kolları üzerinde yoğunlaşma fırsatı bulmaktadırlar.

Günümüzün artan rekabetçi ortamında dış kaynak kullanımı, şirketlere daha kısa sürede büyüme ve gelişme ortamı yaratarak karlılıklarını arttırabilme olanağı sağlamaktadır.

Dış Kaynak Kullanımı (outsourcing), FORTE’nin bilgi ve deneyim birikimini müşterilerine sunduğu çok sayıdaki hizmetlerden biridir. FORTE, uzman danışmanlık kadrosuyla bilgi teknolojileri alt yapı projelerinde analiz, tasarım, uygulama ve geliştirme alanlarında bu hizmeti sunmaktadır.