• Destek : 0(312) 473 40 83

Forte Teknoloji, içinde bulunduğumuz katılımcı çağa her zaman çözüm ve sonuç teslim etmektedir.

Yasal Uyarı & Kullanım Şartları

Forte Bilgi ve İletişim Teknolojileri Sanayi ve Ticaret A. Ş (“www.forte.com.tr”) Web Sitesi’ne hoş geldiniz!

Bu siteyi kullandığınızda aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılacaksınız. Bu koşulları kabul etmiyorsanız lütfen bu siteye girmeyiniz.

www.forte.com.tr web sitesinin tüm hakları, Forte Bilgi ve İletişim Teknolojileri Sanayi ve Ticaret A.Ş.' ye aittir. Site içeriğindeki tüm malzeme, veri, içerik, bilgi veya materyaller uluslararası telif hakları ve fikri mülkiyet kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı görüntü, doküman, fotoğraf, resim, slogan, sayfa düzeni veya sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, Forte Bilgi ve İletişim Teknolojileri Sanayi ve Ticaret A.Ş' nin yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme, veri, içerik, bilgi veya materyalleri kısmen veya tamamen değiştirilemez, satılamaz. Tüm bunlara ek olarak, Forte Teknoloji logosunun kopyalanması, çoğaltılması, basılması, dağıtılması da ayrıca yasaktır. www.forte.com.tr'de yer alan yazı, görüntü, doküman, fotoğraf, resim vb materyalleri www.forte.com.tr sitesine bağlı kaldığınız süre boyunca kullanma hakkına sahipsiniz. İndirmenize site tarafından izin verilen dosyaları bilgisayarınıza çekebilir fakat çoğaltamaz veya yayınlayamazsınız. Bu sayfalardaki herhangi bir bilgi ya da materyalin kısmen kopyalanması ya da basılması ancak ticari olmayan kişisel ihtiyaç için mümkündür.

Bu siteyi kullanarak Forte Bilgi ve İletişim Teknolojileri Sanayi ve Ticaret A. Ş.’ın Gizlilik Politikasını kabul ettiğinizi belirtmektesiniz. Kendi isteğimize bağlı olarak, her zaman bu politikada değişiklik, ilave veya çıkartma yapma hakkını saklı tutmaktayız. Bu hüküm ve şartlarda yapılan değişikliklerin ardından bu web sitesini kullanmaya devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.


Saygılarımızla,


Forte Bilgi ve İletişim Teknolojileri Sanayi ve Ticaret A. Ş