• Destek : 0(312) 473 40 83

Forte Teknoloji, içinde bulunduğumuz katılımcı çağa her zaman çözüm ve sonuç teslim etmektedir.

Forte Teknoloji

"İçinde bulunduğumuz "Katılımcı Çağ", firmalara işlerini İnternet'in temelini oluşturan NET 'in sonsuz fırsat ortamına taşıma olanağı yaratmıştır. Nisan 2006'da ANKARA 'da kurulan "Forte Teknoloji", bu olanaktan yararlanmak isteyen firmalara, bilgi ve iletişim becerilerini artırmaları ve genişletmeleri için network bilgi işlem altyapı çözümlerini daha az harcama yaparak elde etmelerini sağlayan bir teknoloji ve çözüm tabanlı satış şirketidir."Forte Teknoloji, bünyesinde gerek bilgi ve iletişim sektöründe gerekse ilgili endüstrilerde elde edilmiş bilgi ve deneyime sahip kurucularından yöneticilerine ve elemanlarına kadar yetkin insan kaynağı profili yer almaktadır.Forte Teknoloji, bu üstünlüğü ile yeni ancak hızla büyüyen ve deneyimli bir şirket olarak, sadece network bilgi işlem altyapı ürünlerine ve hizmetlerine odaklanmıştır. Müşterilerine sunucu, network donanımları, veri depolama ve yedekleme sistemleri ve ağ güvenlik çözümleri ile bunlara ilişkin bakım hizmetleri gibi network bilgi işlem altyapı çözümlerini sağlayan " Forte Teknoloji" her zaman çözüm ve sonuç üretmekte ve teslim etmektedir.”

 • team member image
  İş Kalitesi & Zaman Yönetimi
 • team member image
  Çözüm Odaklı Çalışanlar
 • team member image
  Müşteri Memnuniyeti
 • team member image
  İnanılırlık ve Güven

Değerlerimiz

Bizim itici gücümüzdür. Müşterilerimizi, kaliteli ürün ve hizmetler sunarak çözüm ve sonuç üreterek tatmin etmek ve onların beklentilerini aşmak için sürekli çalışıyoruz.

Tüm ürün ve hizmetlerimizde en iyisini sunmaya çalışıyoruz. Hedefimiz sektörün deneyimlerini aşmaktır.

Liderlik ve ekip çalışmasıyla maliyetlerimizi düşürüp kalitemizi sürekli iyileştirerek yeni pazarlara ve müşterilere ulaşmaya çalışıyoruz.

En değerli kaynağımızdır. Bireysel yeteneklerine ve işimize katkılarının değerine saygı duyuyoruz.

Takım ruhunun geliştirmek ve misyonumuzu gerçekleştirmek için destekleyici, pozitif ve başarı odaklı ortamın yaratılmasına inanıyoruz.

Doğru işleri yapmamızı gerektirir. İşimizde hem kişisel hem de organizasyonel olarak karşılıklı sorumluluğa, saygıya, şeffaflığa ve dürüstlüğe inanıyoruz. Çalışanlarımızı gerçek düşüncelerini ve fikirlerini açıklamaları için cesaretlendiriyoruz.

Kalite Politikamız

 • Kalite için mutlak nitelikli ürün ve hizmet,

 • Müşteri ve yasal şartlara uygunluk,

 • Müşteri memnuniyeti,

 • Sürekli iyileştirme ve eğitim,

 • Bilişim şirketi olarak, sektörde teknolojik çözüm ve servis kalitesiyle lider bir kuruluş olmaktır.