• Destek : 0(312) 473 40 83

Forte Teknoloji olarak, sadece uçtan uca ağ tabanlı bilgi işlem altyapı ürünlerine ve hizmetlerine odaklanıyoruz.

Sunucu Sistemleri

Masaüstü kullanıcılardan yüksek performanslı sunuculara kadar kurumların gereksinim duyduğu tüm seviyelerde sunucu sistemleri sağlıyoruz. Çoklu işletim sistemi desteği sunan sunucu portföyümüz, sağladıkları enerji tasarrufu ve yüksek performansın yanı sıra hem 32-bit hem de 64-bit uyumluluğu sunuyor ve size istediğiniz işletim sistemini (Solaris, Linux, Windows) çalıştırabilme özgürlüğü sağlıyoruz.

Veri Depolama Çözümleri

Masaüstünden veri merkezlerine kadar sizin veri depolama gereksinimlerinizi karşılayacak endüstri liderlerinin geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi ile müşterilerimize İT altyapı gereksinimlerini basitleştirebilecekleri, masraflarının azaltılabileceği verilerin yaratılıştan silinmesi aşamasına kadar güvenli olarak yönetilebildiği entegre çözümler sunuyoruz.

Özel Yazılım Çözümleri

Forte Teknoloji'nin Yazılım Çözümleri, iş ve görev kritik servislerin altyapı oluşturma ve yönetimi, web tabanlı yazılım teknolojileri ve entegrasyon konusunda yetenekli ve deneyimli profesyonellerden oluşan, müşteri odaklı çalışan bir ekip tarafından geliştirilmekte ve müşterilerimize teslim edilmektedir.

Ağ & Güvenlik Çözümleri

Biz, bu konuda küresel teknoloji sağlayıcıların ürünleri ile birlikte kendi uzmanlığımızı teklif ederek, kendimizi müşterilerimizin network gereksinimleri için bir çözüm entegratörü olarak konumlandırıyoruz.Sağladığımız güvenlik çözümlerimizle, sahip olduğunuz varlıkları kuvvetlendirmek ve kritik bilgilerinizi korumanıza yardımcı olmakla kalmıyoruz, riskinizi azaltmanıza, bugün ve gelecekte işinizin devam etmesine de yardımcı oluyoruz.