DeskFor Serisi Ürün Ailesi

DeskFor Serisi  Ürün Ailesi

DeskFor Serisi Ürün Ailesi

DeskFor Serisi, küçük ve orta büyüklükteki işletmelerin (KOBİ) proje, servis, kalite, insan kaynakları ve müşteri ilişkileri yönetim süreçlerini otomasyona alan yazılım ürün ailesidir.

  • Kullanıcı dostu arayüzü ile işletmelerin otomasyona geçmesini kolaylaştırır.
  • Bulut ve on-premise seçenekleri ile farklı gereksinimlere uygundur.
deskfor

DeskForCRM nedir?

İşletmelerin satış ve pazarlama hedefleri doğrultusunda müşterileriyle en etkili şekilde iletişim kurmasına odaklanan DeskForCRM pazarlama faaliyetlerini ve tüm satış süreçlerini hızlı bir şekilde yöneterek müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Her Ölçekten Firmanın İhtiyacı

DeskForCRM, bütün süreçleri otomatize ederek kolaylaştırmakta, doğru müşteri ile doğru zamanda, doğru iletişimi kurmayı mümkün kılmaktadır.

  • Mevcut müşteri bağlılığını artırmak

  • Potansiyel müşterilere erişebilmek

  • Müşterilerle doğru iletişim kurmak

deskforcrm

DeskForCRM ile neler yapabilirsiniz?

DeskFor Ürün Ailesi ile Entegrasyon

Satış ve Pazarlama Süreçlerinin Etkin Yönetimi

Mevcut ve potansiyel müşterilere yönelik tüm verileri ve işlemleri aynı yapı altında toplayarak bütüncül bir bakış açısı sunanDeskForCRM, satış ve pazarlama süreçlerinin daha iyi planlanmasını sağlıyor. Böylece daha fazla müşteri memnuniyeti, daha çok sayıda yeni müşteri ve daha fazla kârlılık için gerekli zemin oluşturuluyor.

Kurumsal Hafıza

Kurumsal Hafıza

Müşteri, tedarikçi gibi tüm paydaşların bilgileri DeskForCRM üzerinde kolayca tanımlanıp gruplanabiliyor. Böylece oluşturulan kurumsal hafıza, sonraki süreçlerde sunulacak tekliflerin daha verimli şekilde yürütülmesini sağlıyor.

Müşteri Segmentasyonuyla Zaman Tasarrufu

Müşteri Segmentasyonuyla Zaman Tasarrufu

Müşteri ile ilgili tüm veriler, yazışmalar, telefon kayıtları, toplantılar ve şikayetler DeskForCRM üzerinde toplanarak etkin bir müşteri yönetimi elde ediliyor. Tüm bilgiler müşterinin ihtiyacına uygun olarak sınıflandırıldığından, özellikle satış ve pazarlama personelinin müşteri ile yapacağı görüşmelerde önceden hazırlıklı olması sağlanıyor.

Tüm İhale ve Fırsatlar Tek Ekranda

Tüm İhale ve Fırsatlar Tek Ekranda

DeskForCRM'de satış fırsatlarını, proje ve ihale takiplerini tüm geçmiş süreçleriyle birlikte tek ekrandan takip etmeyi sağlıyor. Bu sayede; fırsatlarla ilgili hangi tarihte, kim tarafından ne işlemler yapıldığı, neler görüşüldüğü, hangi tekliflerin verildiği gibi konular ve ilişkili belgeler görülerek daha güvenli adımlar atılabiliyor.

Teklif Yönetimi

Teklif Yönetimi

DeskForCRM'de teklif süreçlerinde diğer birimlere görev ataması yapılabiliyor. Diğer birimler tarafından teklif sürecinde kullanılan kaynakların maliyet hesaplamaları yapılabiliyor. Birden fazla teklif alternatifi oluşturulabiliyor. İhtiyaç doğrultusunda birkaç farklı şekilde kurgulanabilen teklif onay süreçleri ile hatalar en aza indiriliyor.

DeskFor Ürün Ailesi ile Entegrasyon

DeskFor Ürün Ailesi ile Entegrasyon

DeskForHR ve DeskForPM ile yapılan entegrasyonlar ile fırsatın projeye dönmesi ve projenin kapanışına kadar bütün süreçlerin yönetilmesi sağlanmaktadır.

DeskForCRM’in özellikleri

Cloud ve On-Premise Çözüm

Dinamik Tasarım

Web Uygulaması

Finans Yönetimi

Proje Yönetimi

Bütçe Yönetimi

Image Description

DeskForCRM hakkında daha detaylı bilgi almak için