Kurumsal

KURUMSAL

Forte Ekibi

Türkiye'nin büyük ölçekli uygulama geliştirme projelerini yönetmiş/geliştirmiş deneyimli yazılım ve çözüm uzmanlarından, proje yöneticileri, danışmanlar ve analistlerden oluşan 150+ kişilik profesyonel kadro.
Profesyonel
150+ kişilik profesyonel kadro
Deneyimli
Sonuç odaklı çalışma ve deneyimli bilişim mühendisleri
FORTE, gücünü prensipli, sonuç odaklı çalışma ve deneyimli bilişim mühendislerinin oluşturduğu ekibinden ilkelerinden almaktadır. FORTE, sunduğu hizmetlerin başarı olarak geri döneceğine inanarak çalışır ve önceliklerini müşterilerinin yararlarını gözeterek saptar. Türkiye’nin büyük ölçekli uygulama geliştirme projelerini yönetmiş/geliştirmiş deneyimli yazılım ve çözüm uzmanlarından, proje yöneticileri, danışmanlar ve analistlerden oluşan profesyonel FORTE kadrosu 150+ kişilik teknoloji ekibinden oluşur.
FORTE, müşterilerinin değişen ihtiyaçlarını önceden görür ve bu ihtiyaçları karşılayabilecek yeni ürün ve hizmetler için sürekli çalışır ve öğrenir. FORTE, organizasyon yapısı içinde ekip çalışmasına büyük önem verir. AR-GE felsefesi ile bir yandan bireysel yaratıcılığı desteklerken diğer yandan çalışmaların kalite güvencesi olan ekip çalışmasını özenle yürütür.