Kurumsal

KURUMSAL

Ofislerimiz

Merkez Ofis
Merkez ofisimiz 1100 metrekare olup, yazılım departmanımız dışındaki diğer bütün departmanlarımızı içinde bulundurur. Donanım ekibimiz ve satış ekibimizin çalışma sistemleri açık ofis şeklindedir.

Merkez ofisimizde toplantı odalarımız ile beraber müşterilerimize daha iyi deneyim sunabilmemiz adına demo odamız da bulunmaktadır.

Ofisimizde güvenlik önlemleri kapsamında kartlı giriş sistemi uygulanmakta olup, kamera ile izlenmektedir. Bunun yanında, ürünlerimizi ilgili müşterilerimize ulaştırana kadar güvenli bir şekilde muhafaza edebileceğimiz depomuz bulunmakta olup, güvenliği ve düzeni ekiplerimiz tarafından sağlanmaktadır.

Ofisimizin ortak alanı, çalışanlarımızın motivasyonlarının artması, dinlenme aralarını keyifli geçirmesi amacıyla herkesin rahatlıkla sohbet edebileceği, bilardo, satranç ve video oyunları gibi oyunların oynanacağı keyifli bir alana çevrilmiştir.
Teknokent Ofis
Teknokent ofisimiz 620 metrekare olup, MSB onaylı Tesis Güvenlik Belgesine sahiptir. Ofisimizde güvenlik önlemleri kapsamında kartlı giriş sistemi uygulanmakta olup, kamera ile izlenmektedir.

Yazılım ekiplerimiz tamamen açık ofis şeklinde çalışmaktadır Müşterilerimize daha iyi deneyim sunabilmek adına müşteri toplantı odalarımız bulunmaktadır.

Teknokent ofisimizde merkez ofisimizde de olduğu gibi çalışanlarımızın motivasyonlarının artması ve dinlenme aralarını keyifli geçirmesi amacıyla “Oyun Odası” ve okumayı seven çalışanlarımız için de kitap okuma köşesi oluşturulmuştur.
OFİSLERİMİZ

Teknokent ve Merkez olmak üzere
2 adet ofisimiz bulunmakta