Kurumsal

KURUMSAL

Kariyer

İşe Alım Süreçlerimiz Hakkında
Forte Teknoloji olarak işe alım süreçlerimizi 3 aşamada ilerletiyoruz. Başvurularınız değerlendirmeye alındıktan sonra insan kaynakları departmanımız tarafından ön görüşme gerçekleştirilir. Ön görüşmenizin olumlu olması durumunda takım liderlerimiz ya da proje yöneticilerimiz tarafından teknik görüşmeler organize edilir. Teknik görüşmelerimizin de olumlu olması durumunda teklif sürecine geçiyoruz.

Süreçlerimizin olumsuz olması durumunda, zaman kaybetmeden adaylarımıza dönüşlerimizi e-posta yolu ile sağlıyoruz.

Adaylarımızın hem insan kaynakları görüşmelerini hem de teknik görüşmelerini değerlendirmeleri adına her görüşmemizden sonra adaylarımızın firmamız ve görüşmeye katılan arkadaşlarımız ve görüşme sırasındaki deneyimlerini aktarabilmeleri adına bir değerlendirme formu gönderiyoruz.

Amacımız her zaman bize değerli vakitlerini ayıran adaylarımıza en üst düzeyde memnuniyet sağlamaktır.
Kariyer.net üzerindeki ilanlarımızı görmek için tıklayınız
Yeni Mezun Programı
Forte Teknoloji olarak, bünyemize yeni mezun arkadaşlarımızı katmayı ve onlarla beraber gelişip büyümeyi hedefliyoruz. 2 farklı yeni mezun işe alım sürecimiz bulunmaktadır. Bu iki farklı işe alım sürecimizi planlarken yeni mezunlarımızı istihdam edeceğimiz pozisyonlar önemli rol oynamaktadır.
Staj Programları
Forte Teknoloji olarak, bünyemizde belirli sürelerle öğrenci arkadaşlarımızı ağırlamak ve onları iş hayatına hazırlamak adına staj programları oluşturuyoruz.

Staj Başvuru Koşulları
Staj programlarımız 3. ve 4. Sınıf lisans öğrencilerini kapsamaktadır. Staja başvuruda bulunacak öğrenci arkadaşlarımızın zorunlu staj belgeleri olması gerekmektedir.
Kariyer Planlaması
Forte Teknoloji olarak, mevcut personellerimizin kariyer hedeflerini periyodik performans görüşmeleri ile güncel tutmaya çalışır, olabilecek projelerimizde kendi ilgi alanları ve kariyer hedefleri doğrultusunda yönlendirmeye özen gösteririz.