Kariyer

Forte bünyesinde gerek bilgi ve iletişim sektöründe gerekse ilgili endüstrilerde elde edilmiş bilgi ve deneyime sahip kurucularından yöneticilerine ve elemanlarına kadar yetkin insan kaynağı profili yer almaktadır.

Mutlu bir iş ortamı, özgürce üretebilmek ve bireysel değil takım olarak hareket etmek gibi amaçlarımızın ortak olduğu insan kaynağını aramıza katıp, beraber çözüm sunmak istiyoruz.

İşe Alım Süreci

Forte olarak işe alım süreçlerimizi 3 aşamada ilerletiyoruz.

  • 1.

    Başvurularınız değerlendirmeye alındıktan sonra insan kaynakları departmanımız tarafından ön görüşme gerçekleştirilir.

  • 2.

    Ön görüşmenizin olumlu olması durumunda takım liderlerimiz ya da proje yöneticilerimiz tarafından teknik görüşmeler organize edilir.

  • 3.

    Teknik görüşmelerimizin de olumlu olması durumunda teklif sürecine geçiyoruz.

Süreçlerimizin olumsuz olması durumunda, zaman kaybetmeden adaylarımıza dönüşlerimizi e-posta yolu ile sağlıyoruz. Adaylarımızın hem insan kaynakları görüşmelerini hem de teknik görüşmelerini değerlendirmeleri adına her görüşmemizden sonra firmamız ve görüşmeye katılan arkadaşlarımıza görüşme sırasındaki deneyimlerini aktarabilmeleri adına değerlendirme formu gönderiyoruz. Her zaman amacımız bize değerli vakitlerini ayıran adaylarımıza en üst düzeyde memnuniyet sağlamaktır.

LinkedIn üzerindeki ilanlarımızı görmek için tıklayınız

Deneyimli Profesyoneller

Deneyimli profesyoneller, kendileri gibi uzman kişilerden oluşan bilgili ve tecrübeli bir ekipte çalışma imkanı bulmaktadırlar. Bilgi ve iletişim sektörlerindeki teknik bilgimiz, kalite ve dürüstlük anlayışımız ve farklı disiplinleri içeren bakış açımız, müşterilerimize en etkin biçimde hizmet sunmamızı sağlar. Tecrübeli ekip arkadaşlarımız, kariyerlerine uygun çalışma alanları ve fırsatlar yaratarak kendilerini sürekli geliştirerek hem kendilerine hem de şirkete katkıda bulunurlar.

Deneyimli profesyoneller olarak bilgi ve iletişim sektörlerinde yıllar boyu edinmiş olduğunuz iş deneyimlerinizi ve bilgi birikiminizi Forte’de bizimle paylaşmak ve birlikte daha aydınlık bir gelecek oluşturmak ister misiniz?

İlanlarımızı görmek için tıklayınız

Kariyer Planlaması

Forte; tüm çalışanları için bireysel hedefler ile şirket hedeflerini eşgüdümleyen bir kariyer planlaması yapılmasını sağlar. Bu kapsamda; çalışanların mevcut yeterlilik ve yeteneklerinin bir üst noktaya taşınması ve ileride üstlenebileceği pozisyonlar için de hazırlanması hedeflenmektedir.