Teknik dokümanların uluslararası standartlara ve yasal gerekliliklere uygun bir şekilde yazılması gerekir. Forte'de Teknik Dokümantasyon Yazarlığı hizmetimiz ile S1000D içeriğinin uyarlanmasından baskı ve teslimatına kadar uzanan tüm süreçleri ihtiyaçlarınıza göre şekillendiriyor, etkili bir şekilde yönetiyor ve her zaman uluslararası standartlarda ve yasal gerekliliklere uygun bir teknik doküman teslim ediyoruz.

Teknik Yazarlık Hizmetini Nasıl Sunuyoruz?

 • S1000D İçeriğini Uyarlıyoruz

  Ürününüz ihtiyaç duyduğu teknik dokümantasyonun S1000D uyumlu olmasında ilk basamak olan iş kuralları ve brex uyarlamasını sizlerle birlikte ihtiyacınıza uygun olarak tasarlıyoruz.

  S1000D İçeriğini Uyarlıyoruz
 • Kapsam ve Detayı Belirliyoruz

  Kaynak kodu tamamen kendimizi ait olan S1000D yazılımımız ile projenizin ihtiyaç duyacağı ürün ağacı ve veri modüllerinin listesini oluşturup, kapsam ile detaylar konusunda hem fikir oluyoruz.

  Kapsam ve Detayı Belirliyoruz
 • İçeriği Yazıyoruz

  Sizden ve aldığımız teknik veri ve görselleri teknik yazarlık disiplini içerisinde uygun bilgi kodları ile veri modüllerine aktarıyor ve içeriklerinizi oluşturuyoruz.

  İçeriği Yazıyoruz
 • Teknik Yayınları Oluşturuyoruz

  Gözden geçirmeler ve geri bildirimler ile veri modüllerine son halini verip teknik yayınları istediğiniz formatta oluşturuyoruz.

  Teknik Yayınları Oluşturuyoruz
 • Baskı ve Teslimat Yapıyoruz

  Dilerseniz anahtar teslim çözüm olarak baskı ve müşteriye teslim işlemlerini de gerçekleştiriyor veya baskıya hazır dijital ürünleri ve S1000D bilgi içeriklerini size teslim ediyoruz.

  Baskı ve Teslimat Yapıyoruz